Оберіть центр поруч з вами
+38 (044) 597-87-77
Уповноважений з антикорупційної діяльності
Оберіть центр поруч з вами
TPL_MENU

Чи потрібна страховка при оформлені закордонного паспорта?

Відповідно до статті 9 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» з метою створення умов, що гарантують відшкодування громадянинові України витрат, пов’язаних з надзвичайними обставинами під час перебування за кордоном, громадянин України повинен бути застрахованим.

Оформлення страхових полісів здійснюється виключно за бажанням громадянина.