+38 (044) 597 87 77
Call-центр
Уповноважений з антикорупційної діяльності
TPL_MENU

Чи можна оформити закордонний паспорт не за місцем реєстрації?

Згідно з пунктом 5 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. N 152, оформлення, видача паспорта для виїзду за кордон громадянам (у тому числі з відцифрованими відбитками пальців рук) здійснюється територіальними органами або підрозділами ДМС незалежно від місця проживання громадянина.

Тобто, Ви можете подати документи для оформлення в будь-якому зручному для Вас Центрі обслуговування громадян «Паспортний Сервіс» або територіальному підрозділі ДМС не залежно від місця Вашої реєстрації чи проживання.