Call-центр ☏ (044) 392-01-94

В Одесі відкрито новий центр «Паспортний сервіс»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Проблем із чергами при оформленні закордонних паспортів в Одесі більше не буде. У самому центрі південної Пальміри державне підприємство Документ відкрило Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс», що здатен приймати до 400 чоловік на день.

Одеса - південна столиця України, найбільший порт нашої країни. Тисячам одеситів часто-густо потрібні документи для виїзду за кордон. Але, особливо останнім часом вони стикаються із проблемами в їх оформленні та отримання. Величезні черги, невдоволення громадян. Такою ситуацією користуються посередники, які, звичайно, бажають на цьому заробити.
Аби подолати таку ситуацію і насправді створити умови, коли одесити та гості міста могли швидко й у комфортних умовах оформити закордонний паспорт Державне підприємство «Документ» урочисто відкрило в Одесі в торговому центрі «Кадорр» на вулиці Катерининська 27 дріб 1 Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс».
Червону стрічку перерізали начальник ГУ ДМС України в Одеській області Олена Погребняк і радник генерального директора ДП «Документ» Сергій Пилипенко.
Загальна площа Центру 380 квадратних метрів – він один із найбільших в Україні, тут працюватимуть 10 станцій на прийом документів і два – на видачу. Він тепер прийматиме близько 350 громадян на день. Переваги центру гідно оцінили перші відвідувачі «Паспортного сервісу» і поділилися цими оцінками із представниками одеських ЗМІ.
Крім закордонної біометрики у центрі також можна зробити ID-картку – це новітній внутрішній документ, що заміняє звичну нам синю книжечку зразка 1994 року та інші документи, що знадобляться подорожуючим за кордоном.
Працює одеський Центр обслуговування «Паспортний сервіс» по буднях з 9-ї до 20-ї, в суботу з десятої до шостої вечора.

Додаткова інформація

В Одесі відкрито новий центр «Паспортний сервіс»: 5.0/5 - 4 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності