Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

УВАГА! КОНКУРС НА КРАЩИЙ СЛОГАН ПРОДОВЖЕНО!

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

   У зв’язку із форс-мажорними обставинами в наданні доступу до спеціалізованих каналів зв’язку, що призвело до призупинення оформлення паспортів у центрах «Паспортний сервіс», ДП «Документ» на даний час не має можливості якісно підбити підсумки конкурсу. Тому вирішено продовжити конкурс іще на місяць.

   Наразі всі наші ресурси спрямовано на відновлення роботи центрів.

   Приносимо свої вибачення за відтермінування Ваших очікувань, ми не маємо мети скасувати конкурс, утім просимо Вас зачекати.

   Також у зв’язку з безліччю звернень щодо шахрайських дій із накруткою лайків, що суперечить мотиву конкурсу «гідно робити свою справу», прийнято додаткове рішення про виключення з конкурсу таких учасників. Визнаючи можливість несумлінних учасників використати це рішення для дискваліфікації інших кандидатів, просимо вас, побачивши процес накрутки на своєму коментарі, відразу повідомляти про це із вказанням кількості реальних лайків +-10 лайків.

   Ми залишаємо за собою право не вступати в довгу полеміку щодо прийняття нами таких рішень. Ми намагаємося зробити все справедливо та гідно, але несумлінні учасники ускладнюють це завдання!

Додаткова інформація

УВАГА! КОНКУРС НА КРАЩИЙ СЛОГАН ПРОДОВЖЕНО!: 5.0/5 - 7 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності