Call-центр ☏ (044) 392-01-94

Шановні відвідувачі!

    Просимо звернути увагу, що реєстрація в електронній черзі у центрах «Паспортний сервіс» здійснюється лише у разі особистої присутності заявника і наявності повного пакету документів, необхідних для оформлення паспорта, та після перевірки цих документів працівниками центру.

Ознайомитись з переліком документів можна в розділі:

Працівники "Паспортного сервісу" виступили на колегії директорів навчальних закладів Шевченківського району столиці

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

  15 лютого цього року співробітники "Паспортного сервісу", який знаходиться на бульварі Тараса Шевченка 27, були запрошенні начальником управління освіти Шевченківського району міста Києва Яровою Євгенією Валентинівною на колегію директорів навчальних закладів.

   Старші інспектори  “Паспортного сервісу” Паленко Ігор та Джулай Ірина  проінформували присутніх про зміни в законодавстві стосовно  оформлення та видачі паспорта громадяни України. Надали перелік документів, що подаються заявником при оформленні паспорта громадянина України по досягненню 14-16 річного віку вперше.

   Ця інформація особливо актуальна для забезпечення участі випускників навчальних закладів в проходженні зовнішнього незалежного тестування 2017 року.

Додаткова інформація

Працівники "Паспортного сервісу" виступили на колегії директорів навчальних закладів Шевченківського району столиці: 4.6/5 - 14 голосів

© 2017 ДП "Документ"

Політика конфіденційності