Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

«Паспортний сервіс» завітав в Київський університет права НАН України

Оцініть матеріал!
(10 голосів)
«Паспортний сервіс» продовжує співпрацю з навчальними закладами, зокрема у березні була проведена зустріч з керівництвом Київського університету права НАН України. Основна мета заходу була пов’язана з можливістю подальшого працевлаштування найкращих випускників ВУЗу, а тим самим, долучення молодих кваліфікованих кадрів до роботи на підприємстві.
 В ході проведення зустрічі працівники ВУЗу продемонстрували навчально-освітню базу та провели екскурсію стінами університету. Представники підприємства високо оцінили умови, створені для всебічного розвитку, навчання та самовдосконалення майбутніх фахівців у галузі юриспруденції.
Керівництву Київського університету права були доведені особливості роботи у сфері міграційного права, де важливою складовою є захист прав громадян та їх персональних даних і разом з тим донесення актуальної інформації, стосовно чинного законодавства.
Основним пріоритетом центрів «Паспортний сервіс» є надання якісних послуг відповідно до найвищих європейських стандартів!

«Паспортний сервіс» завітав в Київський університет права НАН України «Паспортний сервіс» завітав в Київський університет права НАН України

Додаткова інформація

«Паспортний сервіс» завітав в Київський університет права НАН України: 5.0/5 - 10 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності