Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

Через слідчі дії СБУ у відношенні оператора зв’язку - призупинено оформлення закордонних паспортів у центрах надання адмінпослуг (ЦНАП) та «Паспортних сервісах»

Оцініть матеріал!
(16 голосів)

   6 квітня внаслідок слідчих дій працівників Служби безпеки України в одного з операторів зв’язку, тимчасово призупинено оформлення і видачу біометричних документів (паспорт для виїзду за кордон та ID-паспорт) у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) та «Паспортних сервісах» на всій території України. Підрозділи міграційної служби наразі працюють у штатному режимі.

   Найбільше проблему відчують на собі кияни, оскільки у Києві значна кількість закордонних паспортів оформлювалося у ЦНАП та чотирьох «Паспортних сервісах».

   Державна міграційна служба звернулася з листами до СБУ, Держспецзв’язку та Державного підприємства «Українські спеціальні системи» (ДП УСС) щодо максимально швидкого поновлення роботи каналів зв’язку та відновлення можливості оформлення та видачі документів.

 

(c) ДМС України

Додаткова інформація

Через слідчі дії СБУ у відношенні оператора зв’язку - призупинено оформлення закордонних паспортів у центрах надання адмінпослуг (ЦНАП) та «Паспортних сервісах»: 4.9/5 - 16 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності