Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

  • Головна
Оцените материал
(1 Голосовать)
Державному підприємству «Документ» та його успішному бренду виповнилось 17 років. Шановні колеги! Ваші високі ділові якості, повага до людей, бажання сприяти їм у вирішені питань трансформувались для підприємства у слоган багаточисельних задоволених клієнтів «Вартий уваги. Гідний тебе».
Нам 17 років: 5.0/5 - 1 просмотров
Оцените материал
(0 голосов)
Государственная миграционная служба Украины при участии Министерства цифровой трансформации Украины, Государственной налоговой службы Украины и при поддержке Офиса поддержки реформ (SURGe), финансируемого Правительством Канады, внедрено при достижении лицом 14-летнего возраста, предоставления двойного услуги по одному обращению: по оформлению паспорта гражданина Украины и одновременного присвоения регистрационного номера учетной карточки налогоплательщика.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Міністерством цифрової трансформації України разом з Державною міграційною службою України за участю Президента України, Прем’єр-міністром України, Міністерством внутрішніх справ України 22 квітня поточного року проведена on-line презентація з використання цифрових паспортів у мобільному застосунку «ДІЯ».
Презентація використання цифрових паспортів у мобільному застосунку «ДІЯ»: 1.0/5 - 1 просмотров
Оцените материал
(8 голосов)
Від сьогодні, під час дії карантину відмінюється правило оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації. В пункті 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року сказано: «Оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи».
Оформлення ID-карти за місцем звернення!: 3.6/5 - 8 просмотров
Оцените материал
(5 голосов)
Друзі, в Україні запроваджено карантин та обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі припинено роботу низки торгівельно-розважальних центрів, на території яких розташовані деякі центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс». Водночас, з метою реалізації поставлених Президентом України завдань щодо забезпечення безперебійної роботи органів державної влади, об’єктів і підприємств критичної інфраструктури, зокрема, своєчасної видачі громадянам документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, у тому числі…
Режим роботи центрів та заходи під час пандемії COVID-19: 4.2/5 - 5 просмотров
Оцените материал
(1 Голосовать)
Центральний вхід та бокові ЗАЧИНЕНО! Вхід через пожежні сходи з протилежного боку будівлі (якщо дивитися на центральний вхід) з вулиці Жилянської. Внутрішня парковка працює і автомобіль припарковати вийде, але входи з неї в ТРЦ ЗАЧИНЕНІ – ТОМУ ВСЕ ОДНО ДОВЕДЕТЬСЯ ЗАХОДИТИ З ВУЛИЦІ ЧЕРЕЗ ПОЖЕЖНІ СХОДИ. Можете використати точне посилання googlemaps для знаходження входу Так виглядає вхід на трохи застарілих гугл картах А так зараз, фото трохи збоку. В середині…
Як дістатися до Паспортного Сервісу в ТРЦ «Україна» під час карантину: 5.0/5 - 1 просмотров
Страница 1 из 40