Версія для друку

5 років від дня заснування відділу обслуговування громадян (площа Перемоги, 3)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні(09.08.2018) відділ обслуговування громадян (площа Перемоги, 3) святкує свій перший ювілей - 5 років від дня його заснування.
Цей «Паспортний сервіс» - первісток в родині центрів обслуговування громадян ДП Документ, яка налічує вже по всій Україні 29 центрів.
Він є орієнтиром для всіх інших центрів та найбільшим рекордсменом. Йому належать рекорди:
1) по кількості працівників центру – 154 громадянина України мають гідні умови праці та зарплатню
2) абсолютний рекорд з кількості обслужених клієнтів за 1 робочий день – було прийнято 1017 пакетів документів на оформлення
3) з швидкості оформлення - 6 хвилин 42секунди від отримання талону електронної черги на рецепції – до фотографування та зняття відбитків пальців.
Цей центр стоїть в авангарді надання послуг, технологічних та дизайнерських рішень. Оригінальний розпис стін ігрової зони для дітей подобається як малечі так і дорослим.
Центр першим випробував принцип повного циклу оформлення на 1 робочому місці, що дозволило значно прискорити процес та мінімізувати час очікування клієнтом та кількість помилок. Цей принцип зараз лягає в основу при відкритті нових центрів.
Все це стало можливим завдяки керівному складу. Адже саме вони виховали та навчили не одну сотню інспекторів, що гостинно та з посмішкою приймають Вас – наших клієнтів. Багато з цих інспекторів, навчених в першому відділі, стали керівниками в нових центрах та передають нюанси документування та беззаперечну цінність поваги та людяності вже своїм підлеглим.
Тож сьогодні «Паспортний сервіс» в ТЦ «Україна» святкує річницю і відвідувачів чекають: цікава святкова програма, сюрпризи, подарунки, а дітей чекає цікава анімаційна програма.

Дякуємо нашим клієнтам за теплі привітання і довіру!

Додаткова інформація

5 років від дня заснування відділу обслуговування громадян (площа Перемоги, 3): 5.0/5 - 1 огляд