Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

  • Головна

У Франківську відкрили друге відділення «Паспортного сервісу»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

    У вівторок, 7 серпня, у Івано-Франківську відкрився вже другий «Паспортний сервіс». Родзинкою урочистого відкриття центру обслуговування громадян Державного підприємства «Документ» на Прикарпатті стала презентація пересувної робочої станції на базі мікроавтобуса.
На святковому заході були присутні представники місцевих органів влади, міграційної служби області, кореспонденти центральних та регіональних засобів масової інформації, духовенство.
Стрічку на вході до нового центру розрізали заступник начальника Управління ДМС України в Івано-Франківській області Орест Рудницький і керівник відділу обслуговування громадян «Паспортний сервіс» Христина Дегтярьова. Після виступів запрошених гостей чин освяти нового приміщення та автомобіля виїзного оформлення закордонного паспорта провів отець Декан Богдан.
     У «Паспортному сервісі» франківці та гості міста зможуть швидко й у комфортних умовах оформити собі закордонний біометричний паспорт, ІD-картку, укласти договір страхування, зробити переклад та апостилювання документів, замовити довідку про несудимість.
Для зручності відвідувачів у «Паспортному сервісі» є вільний WI-FI, спеціальний ігровий куточок для дітей. Там вони гратимуться, поки батьки оформлятимуть документи.
«У нас є 10 фотокабінок, за день ми плануємо приймати близько 350-400 осіб, — розповіла першим клієнтам та журналістам Христина Дегтярьова. — Люди підходять на рецепцію, інспектори дивляться, чи правильний пакет документів, далі клієнт отримує електронний талон і, згідно з чергою, проходить до кабінки. Поки інспектори готують пакет документів для зняття біометричних даних, людина оплачує послуги — або у нас в терміналі, або в будь-якому зручному для неї банку».
      По документи можна приїхати самому або ж замовити додаткову послугу — мобільну видачу. Виїзне оформлення та мобільна видача «Паспортного сервісу» працюють в найбільших містах України та поступово розширюють свою географію надання послуг – детальніше на сторінці. Також є можливість отримати попередню консультацію з приводу термінів, документів, які потрібні для оформлення, вартості послуг і самої процедури замовлення.
Деталями роботи пересувної станції поділився Дмитро Козаков, заступник директора департаменту з надання послуг Державного підприємства «Документ»: «Ця послуга покликана насамперед допомогти при отриманні паспорта громадянам, які не можуть виділити додатковий час, або через фізичні особливості не мають можливості відвідати відділ міграційної служби чи прийти до «Паспортного сервісу». Ми створили пересувний мобільний комплекс, який дозволяє подати заявку на оформлення закордонного паспорта та паспорта громадянина України у формі ID-картки у зручному місці та в зручний час». Даний комплекс є автономним, може працювати протягом всього робочого дня, а також за будь-яких погодних умов у будь-якій місцевості. Станція забезпечена системою зв’язку, має високий рівень захисту та облаштована спецобладнанням для зняття біометричних даних. Щоб здійснити процедуру подачі заявки на паспорт та отримати його, треба зателефонувати за одним із номерів підприємства, де фахівці нададуть попередню консультацію щодо термінів, необхідних документів, вартості і самої процедури замовлення. В даному випадку, громадянин обирає місце і час, де йому буде зручно зустрітись.
Станція працюватиме не лише в Івано-Франківську. Вона зможе також виїжджати у районні центри, інші містечка та селища Прикарпаття. До слова, такі пересувні комплекси вже працюють у Києві, Харкові, Дніпрі, Рівному, Львові та Одесі.
    Вартість оформлення документів у стаціонарному «Паспортному сервісі» — від 990 грн, у пересувному комплексі — до 3500 грн, з урахуванням усіх державних платежів і банківської комісії.
Центр працює у будні з 8:00 до 19:00 (без перерви на обід), у суботу — з 9:00 до 13:00.
Віднині «Паспортний сервіс» в Івано-Франківську має дві адреси:
• Незалежності, 44
• Галицька, 139 А
Call-центр 044 225-4-225


Додаткова інформація

У Франківську відкрили друге відділення «Паспортного сервісу»: 5.0/5 - 3 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності