Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

Державне підприємство «Документ» взяло участь в одному з наймасовіших спортивних подій року - Kyiv Half Marathon, що відбулися у Києві у ці вихідні

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

   Під час Київського міжнародного напівмарафону   відбувся благодійний забіг на дистанцію 2 км під назвою "Переможці" на підтримку однойменного проекту.

 

   Мета забігу - допомогти ветеранам АТО, які втратили кінцівки у бойових діях на Сході. 50 відсотків стартового внеску буде перераховано на придбання спортивних протезів для поранених чоловіків з ампутацією.

 

   Цього року у благодійному забігу прийняло участь велика кількість бажаючих. Серед них команда з посадовців київської держаної  адміністрації  та депутатів Київради на чолі з мером  Віталієм Кличко. Команда з 50 співробітників Центрів обслуговування громадян “Паспортний сервіс”  Державного підприємства «Документ», на чолі з керівником підприємства, також залучилась до благодійного забігу та отримали  море хорошого настрою.

 

   Це було круто! Ми долучаємося до здорового способу життя та спорту.

  

 

   Друзі, будьте завжди здорові!

Додаткова інформація

Державне підприємство «Документ» взяло участь в одному з наймасовіших спортивних подій року - Kyiv Half Marathon, що відбулися у Києві у ці вихідні: 4.9/5 - 14 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності