Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

25-го квітня – відкриття оновленого «Паспортного сервісу» в Луцьку

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Державне підприємство «Документ» продовжує модернізувати й розширювати мережу Центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс». 25 квітня у місті Луцьк відкриється оновлений центр, який зможе приймати щонайменше 250 осіб на день. Розташовуватиметься луцький «Паспортний сервіс» на третьому поверсі торгового центру «Варшавський». Площа його приміщення – понад 300 квадратних метрів. Зараз там тривають доволі масштабні ремонтні та оздоблювальні роботи, прокладаються усі комунікації, необхідні для передачі захищених персональних даних майбутніх клієнтів в установи, що займаються персоналізацією та друком закордонних біометричних паспортів та ID-карток.

Уже невдовзі відбудеться встановлення там і налаштування необхідної спеціальної та офісної техніки. За дорожньою картою, затвердженою керівництвом ДП «Документ» у фронт-офісі функціонуватимуть 6 робочих станцій для оформлення необхідних бланків та зняття біометричних даних. Персонал, який обслуговуватиме клієнтів завершує своє навчання паспортній справі та стажування в інших уже існуючих центрах обслуговування громадян.

Оновлений «Паспортний сервіс» замінить колишній невеликий центр, пропускна спроможність якого була доволі невеликою - лише 80 осіб на день і, звичайно, не могла задовольнити попит лучан та гостей столиці Волині.


Хід будівництва
Майбутній оновлений центр

Додаткова інформація

25-го квітня – відкриття оновленого «Паспортного сервісу» в Луцьку: 4.5/5 - 4 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності